12. června 2009 v 19:29 |  ROK 2009 - články

TA PT ,,B" : VITĚJOVICE 2:2 (1:1) 7.6.2009

VLČEK, KLEIN JAR., ZÁHORKA
KLOMFAR, RICHTER, TREMMEL, VORLÍČEK
KLEIN JIŘÍ, DOUBEK RADEK

STŘÍDÁNÍ:

55min. SUCHÝ (Klein Jiří)
75.min. KUSÝ (Klomfar)

ROZHODČÍ:

Hlavní: Hort Jakub
Asistenti: Ryneš, Barták
Delegát: Němeček

Branky za Vitějovice: Tremmel 11, Suchý

První červnovou neděli 7. jsme zajížděli do Prachatic k dalšímu mistrovskému utkání, jejichž první mužstvo hrálo v sobotu. Čekali jsme, že budou posíleni o nějaké pendly. Někteří z nich nastoupili a dále ještě počítali s dorostencemi, ale i bohužel v jejich neprospěch se včas nevrátili
z mistrovského utkání z Prahy, a tak do zápasu nastoupili jen o 10 hráčích. Jedenáctý hráč nastoupil až v 35. minutě. Naši hráči přistoupili k zápasu s moc velkým respektem a nervozitou, proto nás soupeř i v oslabení přehrával. Ve 13. minutě jsme dokonce prohrávali 1:0, když se podle mě náš gólman nesoustředil na hru a střelu, která šla vedle něho, podcenil, myslel asi, že jde vedle brány. Pak ve 27. minutě se do vápna vypravil Václav Ludačka, byl faulován a penaltu s přehledem proměnil Martin Tremmel na 1:1. Poločas se už dohrál bez vážných brankových příležitostí, ale pod taktovkou soupeře.
Druhý poločas se podobal prvému, soupeř byl o něco lepší, ale jen k velkému vápnu. Naše hra byla nesoustředěná a nervózní. Nedaří se hlavně hráčům, na které spoléháme, a nikdo nevezme na sebe zodpovědnost udělat něco navíc. Útok máme moc statický, záloha si moc nerozumí a obránci toho mají z nájezdů soupeře dost. Je holt znát, že jsme na konci tabulky a psychicky jsme otřeseni. Bohužel to ale nemůže být výmluva, protože jsme si to zavinili sami v určitých utkáních, kde jsme zbytečně ztratili body (viz v Katovicích, Záblatí a doma s Jankovem "B"). Moc se nadřeme na góla a máme žalostnou koncovku. V 88. minutě se nám podařilo dát šťastný gól Radkem Suchým, když jeho střelu dobře chytající domácí brankář vyrážel, ale míč už šel do brány a domácí obránce se jej ještě snažil zachránit, ale marně a bylo to 1:2 pro naše barvy. Ve 2. minutě prodloužení však nikdo z našich hráčů nedokázal opět odkopnout míč a soupeř srovnal výsledek na konečných 2:2. Škoda!
Jak jsem již psal v minulých článcích, jsme stále na sestupovém místě a rozhodnou poslední 2 zápasy, a to tuto neděli doma s Vimperkem a příští týden na Stachách. No uvidíme za necelých 14 dnů, jestli padneme nebo se nám to ještě podaří zachránit.