22. června 2009 v 18:31 |  ROK 2009 - články

VLČEK, KLEIN JAROSLAV, SUCHÝ
KLOMFAR, RICHTER, TREMMEL, VORLÍČEK
DOUBEK RADEK, RAUŠER

STŘÍDÁNÍ: 46. min. Záhorka (za Raušera)
87.min. Jiráň (za Vlčka,zranění)
Připraven: Žižka

Rozhodčí: Novák Josef
Asistenti: Šíma Václav, Hodek Miloslav
Delegát: Němeček Karel

Stachy - Vitějovice 1:1 (1:0)

V sobotu 20.06.2009 v 09:00 hodin jsme zajížděli k poslednímu mistrovskému utkání na Stachy. Utkání bylo nařízeno na 10:30 hodin krajskou komisí STK. Jak se nakonec ukázalo, bylo to utkání poslední v I.B třídě, a to proto, že jsme potřebovali vyhrát, což se nám nepodařilo a uhráli jsme jenom remizu. I když si myslím, že naši chlapci se snažili a šli za vítězstvím. Bohužel je položila 28. minuta, když Milan Vorlíček dal čistokrevnou vlastní branku. Chlapci však bojovali dále a vytvářeli si příležitosti, bohužel bez úspěchu. První poločas jsme měli více ze hry, ale nedokázali jsme vstřelit tolik toužebnou a potřebnou branku.
Druhý poločas jsme se opět snažili, vyrovnávací branka přišla v 72. minutě po pěkné akci Vorlíček - Richter - Vorlíček. O tři minuty později střílel z kopaného rohu R. Suchý, střela mu nesedla, míč se dostal k V. Ludačkovi, ten však střílel těsně vedle. Pak ještě dobře střílel R. Doubek, ale bohužel tolik toužebná vyhrávající branka už nepřišla. Buď to schytal domácí brankář, anebo měli hráči vychýlenou mušku. Dopadlo to jak to dopadlo, spadli jsme do okresního přeboru. Já osobně si myslím, že poslední zápas se hráči snažili, ale bylo už dlouho dohánět body, které se zbytečně ztratily v minulých zápasech.
Toto jsme si trochu vypovídali hned večer na hráčské schůzi. Doufám, že si to hráči vezmou k srdci a budou bojovat více než v minulém období. Mrzí to hodně, když po patnáctiletém působení v I. B třídě tuto krajskou soutěž opouštíme, ale myslím, že s čistým štítem.
Teď máme volno a sejdeme se 16.07.2009 ve čtvrtek v 18:00 hodin na hřišti. Pak se odehraje o pouti v neděli 19.07.2009 od 13:00 hodin přípravné utkání naší přípravky s mužstvem přípravky z Volar a potom od 14:00 hodin tradiční utkání svobodní versus ženatí.
Ještě se chci zmínit, že chceme přihlásit do dětské soutěže naší minipřípravku, kterou už několik měsíců trénuje Radek Doubek a už odehráli několik přátelských zápasů. Naposledy hráli v neděli 21.06. od 13:00 hodin právě s mužstvem z Volar a s vítězstvím 2:1 získali první bodíky.