Hlavní rozh.: Turek Václav
Asistenti: Profant Jiří
Barták Tomáš
Delegát : Borovský Pavel

V neděli 24.5. jsme přivítali mužstvo ze sousedních Strunkovic nad Blanicí, které s námi sousedí nejen místně, ale i tabulkově. S tímto mužstvem jsou vzájemná utkání nepříjemnou záležitostí. Je mezi námi rivalita, která je vyhecovaná nejen sportovně, ale někdy je spojena i s nenávistí. Už v minulých letech to bylo problematické.
Začátek utkání patřil našim chlapcům. Už ve 2. minutě střílel M. Tremmel z dobré pozice, ale střela neměla dostatečnou razanci. Pak ale přišla 15. minuta, ve středu hřiště jsme ztratili míč a soupeřův hráč šel na bránu, obešel si i našeho stopéra a pak už nezbývalo našemu gólmanovi než faulovat. Byla z toho nejen penalta, ale i žlutá karta a po nařízené penaltě soupeř vedl 0:1. Bohužel jsme se z toho nemohli vzpamatovat a na naší hře to bylo znát. Do konce I. poločasu jsme ještě jednou inkasovali na 0:2.
Ve II. poločase se z naší strany hra vůbec nezlepšila a dokonce jsme prohrávali již 0:4. Až za tohoto stavu dal jednu z našich branek pěknou střelou, která skočila před hostujícím brankářem, Radek Doubek. Pak jsme dostali branku na 1:5. Poté ještě zkorigoval výsledek obětavým skokem M. Richter na konečných 2:5 pro hosty. Myslím si, že takto se o záchranu nehraje, ale to se jenom stále opakuji. Po této prohře jsme se v tabulce dostali pod našeho soupeře a tím i do sestupových vod. V neděli přivítáme mužstvo Jankov "B", kteří jsou rezervou Jankova "A", a proto je hráči z "A" mužstva mohou posílit. Takže to nebude žádná procházka rajskou zahradou, i když toto mužstvo je o 3 body ztrátou za námi. Jestliže naši borci tentokrát neudělají body, sami si řežou větev na cestu do okresního přeboru. Kde je ta bojovnost ze zápasů ve Štěkni, doma s Vacovem i se Lhenicemi. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam.