12. května 2009 v 18:06 |  ROK 2009 - články

VLČEK, KLEIN JARDA, SUCHÝ

KLOMFAR, TREMMEL, VORLÍČEK, RICHTER

DOUBEK RADEK, DOUBEK JIŘÍ

STŘÍDÁNÍ:

45.min. ZÁHORKA ( SUCHÝ, zranění)
Připraven ŽIŽKA

ROZHODČÍ:

HLAVNÍ: PROFANT JIŘÍ

ASISTENTI: MÁLEK ONDŘEJ
HODEK MILOSLAV

DELEGÁT: HOVORKA VLAIMÍR

Tuto neděli jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z vyšších pater tabulky, tým z nedalekých Lhenic. Obávali jsme se hlavně jejich šutera Radka Švece, který je v hodnocení střelců v jihočeském kraji na druhém místě. Jak se na závěr ukázalo naši chlapci, hlavně Radek Suchý a Honza Vlček ho stačili uhlídat.

Do začátku utkání jsme nastupovali s deseti hráči, poněvadž už v sestavě napsaný Nit Richter měl potíže s autem a přijel až když už jsme nastupovali. Nastoupil do hry v páté minutě. Počátek zápasu byl celkem klidný. Očekávali jsme, že do nás soupeř vletí a ono se tak nestalo. Naopak my jsme měli několik pěkných chvil. Ve dvanácté minutě překvapil z třiceti pěti metrů pěknou střelou Radek Suchý, ale ta šla vedle branky. Ve čtrnácté minutě Milan Vorlíček naservíroval míč do malého vápna Martinovi Klomfarovi, ale ten mířil mimo branku. Pak ještě Vena Ludačka kopal přímý kop, který hostující brankář vyrazil na roh. Ve dvacáté páté minutě dobře vystřelil Milan Vorlíček, ale do střeli skočil obránce. Ne že bychom hostující přehrávali i oni měli několik slibných šancí a to hlavně po třicáté minutě, ale náš dobře chytající brankář tyto situace likvidoval. Soupeř byl v prvém poločase o něco aktivnější, ale ten skončil 0:0.

Do druhého poločasu nenastoupil z důvodu zranění Radek Suchý. O přestávce jsme hráčům kladli na srdce, aby se vyvarovali chyby z před čtrnácti dny s Vacovem, kdy jsme hned z rozehrávky dostali branku. Asi si to k srdci vzali. Hra se trochu srovnala a byli jsme vyrovnaným soupeřem. I když soupeř chvílemi zazlobil, tak byl na místě Petr Břicháček. V sedmdesáté páté minutě se do velkého vápna řítil Radek Doubek, kde byl faulován, ale jinak dobře pískající arbitr toto za penaltový zákrok neposoudil a hrálo se dál. V osmdesáté minutě kopal jeden ze soupeřů, míč se dostal ke Švecovi, který dal branku, ale z ofsajdové pozice, kterou viděl i dobře posuzující asistent rozhodčího. Soupeř se velice zlobil, ale skutečně to bylo tak. Naopak, jsme to byli my, kteří mohli měnit výsledek, když na půlce dostal míč Radek Doubek, rozehrál na svého bratra Jiřího, ale ten z dobré pozice minul branku. Bylo by to pro soupeře kruté, ale na to se historie neptá jak to bylo.

Příští neděli zajíždíme do Záblatí, kde by chtělo potvrdit lepšící se formu a přivést body. Výkop tohoto utkání je v 10.30hodin. Děkuji všem hráčům za dnešní výkon.