Zliv - Vitějovice 6:1

7. dubna 2009 v 21:23 |  ROK 2009 - články

JARO 2009 ZLIV-VITĚJOVICE 4.4. 6:1 (6:0

V sobotu 4.4. v 15.- hodin se odjíždělo na první jarní mistrovské utkání do Zlivy. Už na srazu bylo vidět, že budou nějaké potíže. Přišlo celkem málo hráčů a to 12. Takže akorát brankáře jsme měli dva.
Zápas se začal vyvíjet lépe pro domácí, ale v desáté minutě se osmělil Míra Raušer, který se ocitl sám před domácím bránkářem, ale bohužel ho nepřekonal a hned se osvědčilo to známé nedáš-dostaneš a bylo to 1:o pro domácí barvy. Chvílemi se hra přelévala od vápna k vápnu, ale pak začali přebírat otěže domácí i když jim k tomu pomáhali naši chlapci, tím že jim otevírali strany hřiště. A ve 40.minutě jsme již prohrávali 6:0 a vypadalo to na ručník. Do konce 1. poločasu se už stav neměnil.
Do druhého poločasu soupeř trochu zamíchal sestavou, ale naši borci se také báli o to abychom neodjížděli s velkým výpraskem a začli více bojovat. Dokonce jsme mohli i několikrát skórovat, ale osud to nechtěl a tak se nám to podařilo až dvě minuty před koncem Martinem Klomfarem(Škabry). Nebudu to více rozvádět, musíme se otřepat a skusit něco získat v sobotu 11.4. od 16,30hodi ve Zdíkově.