VITĚJOVICE:VACOV 26.4.09 1:1

28. dubna 2009 v 20:43 |  ROK 2009 - články


Vitějovice 26.4.2009

Je neděle 26.4. a náš kolektiv přivítá na našem hřišti na prvním jarním domácím utkání jednoho z favoritů na postup do 1.,,A" třídy tým z Vacova. Na tohoto soupeře nemáme nejlepší vzpomínky. Ještě jsme nezapomněli jak 29.8.2004 špatně dopadl domácí zápas, který se řešil až v Praze na ČMFS u odvolací komise, kde jsme bohužel neuspěli i když nám bylo naznačeno, že máme pravdu, ale že už se s tím nedá co dělat.

V podzimní části jsme si z Vacova odvezli velkou nadílku i když jsme ještě dvacet minut před koncem vedli 1:0 a pak to do naší svatyně začalo padat a ve finále jsme prohráli 5:1 a ještě se nám zranili oba brankáři.

A teď už k samotnému dnešnímu zápasu. Po šťastném vítězství z minulého kola jsme se sešli v hojném počtu. Tentokrát už nechyběl nikdo a bylo z čeho vybírat, ale jak se říká vítězná sestava se nemění tak trenér zvolil tu z minulého týdne. Zápas začal opatrně a očekávaný nápor ze strany soupeře se nekonal. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Myslím si, že první poločas byl vyrovnaný a žádné větší brankové příležitosti si nevytvořilo ani jedno mužstvo.

Do druhého poločasu vstoupili naši chlapci velmi špatně. Tato sprcha přišla hned v první minutě, když soupeř rozehrával ze středového kruhu na hráče na levém
křídle, ten zacentroval do našeho velkého vápna a jeho spoluhráč hlavičkoval a bylo to 0:1. Koukali jsme na to jako opaření a vše se odehrálo tak rychle, že většina diváků se ani nestačila soustředit na druhý poločas, takže tuto branku ani nezaregistrovala. Tak přišlo to čeho jsme se nejvíce obávali, ale chlapci zbraně nesložili a dále bojovali. Našim útočníkům se moc nedařilo a bylo to na naší hře znát.
Bylo vidět, že je naše mužstvo zaskočeno i když soupeř podle předpokladu nás tolik nepřehrával. Občas zazlobil, ale s tím si poradil náš gólman Petr Břicháček. Chtěli jsme získat
nějaký bod a tak jsme zamíchali se sestavou. Vystřídal Honza Záhorka, za něho přišel Jarda Klein. Pak Jirku Kleina vystřídal čerstvý Jirka Doubek Z levé strany obrany se vytáhl do útoku Radek Suchý a snažili jsme se hru více rozhýbat. Jak se později ukázalo tento tah se celkem podařil. V 82. minutě kopal Martin Tremmel rohový kop přetáhl ho na zadní hranici malého vápna, kde se nejvýše vyšplhal Vašek Ludačka a bylo vyrovnáno.Pak i soupeř měl ještě na změnu stavu, ale proti byl Petr Břicháček. Ještě jedna situace stojí za zmínku, kdy se soupeř zlobil na dobře posuzujícího rozhodčího Vaška Turka, že neodpískal penaltu za zákrok Martina Klomfara na jejich útočníka. Pak ještě mohli obrátit stav domácí, kdy střídající Jirka Doubek přestřelil branku z dobré pozice. Pak už se jenom pohrávalo a čekalo se na poslední hvizd rozhodčího. Myslím si, že bod byl spravedlivý pro obě strany i když jsme se soupeře obávali.

Chlapcům děkuji za důležitý bod, který s takovým soupeřem v současném postavení v tabulce vybojovali a přeji jim, aby příští neděli v Katovicích potvrdili zlepšující formu a přivezli nějaký ten tolik potřebný bod pro zlepšení se v tabulce.


SESTAVA:BŘICHÁČEKLUDAČKAVLČEK RICHTER SUCHÝKLOMFAR TREMMEL VORLÍČEK ZÁHORKAKLEIN JIŘÍ RAUŠERSTŘÍDÁNÍ: Klein Jar. (Záhorka), Doubek Jiří (Klein Jiří) Jiraň (Raušer)
ROZHODČÍ: TUREK VÁCLAV, as: Málek, Sýkora st.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.