PODZIMNÍ ZÁPASY 2007

5. září 2007 v 13:29

A3B - I.B třída mužů sk."B"

1. kolo 19.08.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0101VimperkŠtěkeň19.08. 15:00NE
A3B0102StachyNetolice18.08. 17:00SO
A3B0103Vl.BřezíVodňany"B18.08. 17:00SO
A3B0104ZlivStrunkovice18.08. 17:00SO
A3B0105HusinecVitějovice18.08. 17:00SO0 :2
A3B0106Jankov"BLhenice18.08. 14:30SOŽab. 4 : 0
A3B0107VacovZáblatí18.08. 17:00SO
2. kolo 26.08.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0201ŠtěkeňZáblatí25.08. 17:00SO
A3B0202LheniceVacov25.08. 17:00SO
A3B0203VitějoviceJankov"B26.08. 17:00NE1 : 2
A3B0204StrunkoviceHusinec25.08. 17:00SO
A3B0205Vodňany"BZliv26.08. 17:00NE
A3B0206NetoliceVl.Březí25.08. 17:00SO.
A3B0207VimperkStachy25.08. 17:00SO
3. kolo 02.09.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0301StachyŠtěkeň01.09. 17:00SO
A3B0302Vl.BřezíVimperk02.09. 17:00NE
A3B0303ZlivNetolice01.09. 17:00SO
A3B0304HusinecVodňany"B01.09. 17:00SO
A3B0305Jankov"BStrunkovice02.09. 14:00NEŽabovřesky
A3B0306VacovVitějovice02.09. 17:00NE8 : 1
A3B0307ZáblatíLhenice01.09. 10:30SO
4. kolo 09.09.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0401ŠtěkeňLhenice08.09. 17:00SO
A3B0402VitějoviceZáblatí09.09. 17:00NE
A3B0403StrunkoviceVacov09.09. 17:00NE
A3B0404Vodňany"BJankov"B09.09. 17:00NE
A3B0405NetoliceHusinec09.09. 17:00NE.
A3B0406VimperkZliv08.09. 17:00SO
A3B0407StachyVl.Březí08.09. 17:00SO
5. kolo 16.09.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0501Vl.BřezíŠtěkeň16.09. 16:30NE
A3B0502ZlivStachy15.09. 16:30SO
A3B0503HusinecVimperk15.09. 16:30SO
A3B0504Jankov"BNetolice15.09. 14:00SOŽabovřesky
A3B0505VacovVodňany"B15.09. 16:30SO
A3B0506ZáblatíStrunkovice16.09. 16:30NE
A3B0507LheniceVitějovice15.09. 16:30SO
6. kolo 23.09.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0601ŠtěkeňVitějovice22.09. 16:30SO
A3B0602StrunkoviceLhenice23.09. 15:00NE
A3B0603Vodňany"BZáblatí23.09. 16:30NE
A3B0604NetoliceVacov22.09. 16:30SO.
A3B0605VimperkJankov"B23.09. 14:00NE
A3B0606StachyHusinec22.09. 16:30SO
A3B0607Vl.BřezíZliv23.09. 16:30NE
7. kolo 30.09.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0701ZlivŠtěkeň29.09. 16:30SO
A3B0702HusinecVl.Březí29.09. 16:30SO
A3B0703Jankov"BStachy29.09. 14:00SOŽabovřesky
A3B0704VacovVimperk29.09. 16:30SO
A3B0705ZáblatíNetolice29.09. 16:30SO
A3B0706LheniceVodňany"B29.09. 16:30SO
A3B0707VitějoviceStrunkovice30.09. 16:30NE
8. kolo 07.10.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0801ŠtěkeňStrunkovice06.10. 16:00SO
A3B0802Vodňany"BVitějovice07.10. 16:00NE
A3B0803NetoliceLhenice06.10. 16:00SO.
A3B0804VimperkZáblatí06.10. 16:00SO
A3B0805StachyVacov06.10. 16:00SO
A3B0806Vl.BřezíJankov"B07.10. 16:00NE
A3B0807ZlivHusinec06.10. 16:00SO
9. kolo 14.10.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B0901HusinecŠtěkeň13.10. 16:00SO
A3B0902Jankov"BZliv14.10. 14:30NEŽabovřesky
A3B0903VacovVl.Březí13.10. 16:00SO
A3B0904ZáblatíStachy13.10. 16:00SO
A3B0905LheniceVimperk13.10. 16:00SO
A3B0906VitějoviceNetolice14.10. 16:00NE
A3B0907StrunkoviceVodňany"B13.10. 16:00SO
10. kolo 21.10.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1001ŠtěkeňVodňany"B20.10. 15:30SO
A3B1002NetoliceStrunkovice20.10. 15:30SO.
A3B1003VimperkVitějovice20.10. 15:30SO
A3B1004StachyLhenice20.10. 15:30SO
A3B1005Vl.BřezíZáblatí21.10. 15:30NE
A3B1006ZlivVacov20.10. 15:30SO
A3B1007HusinecJankov"B20.10. 15:30SO
11. kolo 28.10.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1101Jankov"BŠtěkeň27.10. 14:00SOŽabovřesky
A3B1102VacovHusinec27.10. 14:30SO
A3B1103ZáblatíZliv27.10. 14:30SO
A3B1104LheniceVl.Březí27.10. 14:30SO
A3B1105VitějoviceStachy28.10. 14:30NE
A3B1106StrunkoviceVimperk27.10. 14:30SO
A3B1107Vodňany"BNetolice28.10. 14:30NE
12. kolo 04.11.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1201ŠtěkeňNetolice03.11. 14:00SO
A3B1202VimperkVodňany"B03.11. 14:00SO
A3B1203StachyStrunkovice03.11. 14:00SO
A3B1204Vl.BřezíVitějovice04.11. 14:00NE
A3B1205ZlivLhenice03.11. 14:00SO
A3B1206HusinecZáblatí03.11. 14:00SO
A3B1207Jankov"BVacov04.11. 14:00NEŽabovřesky
13. kolo 11.11.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1301VacovŠtěkeň10.11. 14:00SO
A3B1302ZáblatíJankov"B10.11. 14:00SO
A3B1303LheniceHusinec10.11. 14:00SO
A3B1304VitějoviceZliv11.11. 14:00NE
A3B1305StrunkoviceVl.Březí10.11. 14:00SO
A3B1306Vodňany"BStachy11.11. 14:00NE
A3B1307NetoliceVimperk10.11. 14:00SO.
14. kolo 18.11.2007
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1401ŠtěkeňVimperk17.11. 13:30SO
A3B1402NetoliceStachy17.11. 13:30SO
A3B1403Vodňany"BVl.Březí18.11. 13:30NE
A3B1404StrunkoviceZliv17.11. 13:30SO
A3B1405VitějoviceHusinec18.11. 13:30NE
A3B1406LheniceJankov"B17.11. 13:30SO
A3B1407ZáblatíVacov17.11. 13:30SO
15. kolo 30.03.2008
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
A3B1501ZáblatíŠtěkeň29.03. 16:30SO
A3B1502VacovLhenice29.03. 16:30SO
A3B1503Jankov"BVitějovice30.03. 16:30NEŽabovřesky
A3B1504HusinecStrunkovice29.03. 16:30SO
A3B1505ZlivVodňany"B29.03. 16:30SO
A3B1506Vl.BřezíNetolice30.03. 16:30NE
A3B1507StachyVimperk29.03. 16:30SO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.