Mistrovský zápas ve Vl. Březí 3:1

1. září 2007 v 20:33
MISTROVSKÝ ZÁPAS VE VL. BŘEZÍ.
VLACHOVO BŘEZÍ - VITĚJOVICE 3 :1 ( 2:1 )
V sobotu 14.4. na 13,- hodinu k přeloženému utkání do Vlachova Březí jsme odjížděli s tím, že bychom chtěli přivést nějaký bodík.Bohužel jsme žádný nepřivezli ba naopak jsme přišli o dva vyloučené hráče.
Hra od prvních minut byla nepřesná na obou stranách. Naši hoši se bohužel přizpůsobili hře domácích a bylo po naší hře co jsme předváděli v minulých kolech. Ve dvacáté minutě po faulu na našeho hráče v pokutovém území zůstala píšťalka rozhodčího Macha němá, ale o pět minut se už pískalo a domácí z pokutového kopu vedli 1 : 0. To bylo ve 26. minutě. Hned po dvou minutách, po hrubé chybě našeho obránce přidali domácí druhou branku. To bylo ve 28. minutě a domácí od té doby začali kouskovat hru což jim pan rozhodčí trpěl. Naši borci, ale i přes to dokázali v 37. minutě po jedné z mála hezkých akcí v tomto utkání dát na 2:1.
Těžko se mi dnes tento článek píše, poněvadž to co nemá s fotbalem nic společného se v tomto utkání odehrávalo.
Druhý poločas byl ještě více nervózní Měl na tom velký podíl pan rozhodčí , který mohl domácí párkrát upozornit, aby se hrálo.V průběhu zápasu jeden z hráčů domácích už provokoval naše hráče a padla dokonce i nějaká ta pěstička. Toto vyvrcholilo v 85. minutě, když už jsme více otevřeli vrátka a hráli vabank a domácí vstřelili třetí branku. Tento provokatér místo, aby měl radost ze vstřelené branky, znova napadl naše dva hráče a byla z toho velká mela. Pak přišlo vyloučení dvou hráčů na obou stranách. Nejsmutnější na tom je, že hlavní aktér z toho vyvázl nejlépe, včas opustil arénu, žádný trest nedostal, protože žádný z rozhodčích nic nezaznamenal. Pak ještě když brouzdáte ve stránkách na internetu si přečtete, že nějaký JOO z Vl.Březí napíše, že šarvátku vyvolali vitějovičtí.Kdo tam nebyl a přečte si samozřejmě bude věřit tomuto JOOVI..
Jsem tak znechucen a jestli to bude pokračovat ve fotbale na této úrovni opustím psát nejen tyto komentáře, ale odejdu i z funkcionaření i když vím, že na věcech asi nic nezměním,ale budu mít alespoň klid.Mám dojem, že my, co to děláme zdarma ba naopak jěště musíme dotovat ze svého máme velké nervy a dokonce se někdy bojíme říci to navenek, těm kteří to dělají za peníze.