MISTROVSKÉ UTKÁNÍ VACOV:VITĚJOVICE 2.9.07 8:1 (2:0)

3. září 2007 v 19:28
VACOV : VITĚJOVICE 8 : 1 ( 2 : 0 )
Je neděle 2. září 2007 15 hodin a naše mužstvo má odjíždět na mistrovské utkání do Vacova.Chybí golman, který musel na vyšetření s kolenem k lékaři, omlouvá se předstopér, že musí být k dispozici na renovaci krovu ve vyhořelé hospůdce a do třetice Radek Suchý má po nedělním zápase šitou hlavu. Takže, když to shrnem, zjistíme, že dát optimální sestavu dohromady bude problém, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Jak se na závěr ukázalo, debakl jsme obdrželi pořádný a to zrovna ve Vacově, kde jsme v předcházejících ročnících hráli vyrovnané partie, i když bez větších úspěchů.
Dokonce i tentokát to bylo tak do třicáté minuty vyrovnané. Ve dvacátésedmé minutě jsme sice dostali branku a poté se hra z naší strany začala zhoršovat. Ve čtyřicáté minutě jsme dostali druhou branku, když nášemu brankáři vypadl míč a domácí hráč bez problémů skóroval. Pak už se až do konce 1.půle dohrávalo spíše ve středu hřiště.
Ve druhém poločase se už naši borci odevzdali úplně a po chybách, když při ztrátách míčů v záloze se valily útoky domácích i v šesti proti třem. V rozmezí 57.minuty až 78. minuty jsme obdrželi čtyři branky a bylo vymalováno. V 65.minutě se nechal vyloučit Milan Vorlíček po nemístných poznámkách k pomeznímu rozhodčímu a to po druhé žluté kartě, tak doufám, že to bude podmínka. Šance jsme měli, i když gólové jen sporadicky, a to v podání Radků Doubka a Suchého. Ještě asi stojí za zmínku střela z přímého kopu V. Ludačky, která ale bohužel skončila na břevně. Tak teda za stavu 6:0 se podařilo v 80.minutě dát alespoň čestný gól po dorážce V. Ludačkou.Ještě za poslední dvě minuty jsme dostali dvě branky na konečný stav 8:1.
Z naší strany to byl totální výpadek a doufám, že se z toho rychle sebereme a vše si probereme, poněvadž příští zápas v domácím prostředí přivítáme mužstvo Záblatí, které je výborně rozjeté a válcuje jedno mužstvo za druhým ve svůj prospěch. Tímto Vás opět na tento zápas zvu, a to v neděli 9.9.07 v 17hodin.
BRANKA: LUDAČKA
STŘÍDÁNÍ : RAUŠER v 74.minutě za Suchého