MISTRÁK VITĚJOVICE-SEDLICE 2:1 27.5.07

1. září 2007 v 20:50

29.5.2007 20:09 | články a komentáře
Vitějovice - Sedlice 2 : 1 (0 : 0)
Na nedělní zápas ze dne 17. 5, na který jsem Vás už zval v minulém komentáři, k nám do Vitějovic přijel favorit z naší skupiny ze Sedlice.
Opravdu se ukázal ve velmi dobrém světle a hned v prvních dvou minutách měl dvě brankové příležitosti. Poté se i naši osmělili, a to z přímých kopů, když měli také slibné příležitosti. Takto se hra se přelévala do patnácté minuty, i když hosté měli šance gólovější.
Pak se hra vyrovnala a hrálo se od vápna k vápnu bez větší možnosti, avšak hosté měli jednu gólovku, takže hosté moli první poločas vést rozdílem možná tří branek.
Druhý poločas začali opět lépe hosté a měli další šanci. Pak se osmělili také naši hráči, což vykázala šedesátá minuta, když z malého vápna, kde si nějakou dobu hrál se zadáky Vorlíček, přihrál na Radka Doubka a ten šťastně zavěsil. Hosté chtěli získat body, a tak si upevnit první místo, které by jim umožnilo postup do 1. A třídy, a tak bojovali a vyplatilo se jim to, neboť v 65. minutě vyrovnal krásnou střelou střídající Vonášek. Bylo srovnáno, a tak bylo vše jako v začátku. Naši borci viděli, že by mohlo ještě něco vyjít, a tak bych řekl, že šli za body důsledně a přišly dobré chvíle, nejvíce z trestných kopů. Při jednom z nich tečoval střelu Nik Richter v 84. minutě a my jsme vedli 2 : 1. Dokázali jsme tento výsledek udržet, i když hosté se snažili, ale naši chlapci si už body nenechali ujít. Myslím si, že soupeř si za svůj výkon nezasloužil prohrát, ale jak víme, to už tak ve fotbale bývá, že lepší přijde o body.
Jak už jsem psal v minulém článku, doufali jsme v nějaký ten bodík a podařil se nám husarský kousek. Doma zůstaly všechny tři body.
Tímto bych chtěl hráče pochválit za kolektivní výkon.
V sobotu 2. června zajíždíme na půdu do Stach, kde se nám většinou nedaří, proto by bylo dobré nějaký ten bodík přivézt.