MISTRÁK VIT-ZÁBLATÍ 2 : 6 ( 1: 2 )

11. září 2007 v 18:44
VITĚJOVICE : ZÁBLATÍ 2 : 5 ( 1 : 2 )
9.září od 17.- hodin k nám přijeli na další mistrovské utkání fotbalisté z nedalekého Záblatí. Jak už jsem podotkl v komentáři minulý týden, že jsou dobře rozjetí, tak tomu tak opravdu bylo a už v šestnácté minutě jsme obdrželi branku, a to po hrubé chybě našeho předstopera, když skoro na půlce hřiště ztratil míč. Ale už ve dvacáté minutě se nám podařilo srovnat, a to po krásně kopnutém přímém kopu technickou střelou Jirky Kováře. Potom se nic zvláštního neudálo, až když přišla poslední minuta prvního poločasu a tentokrát udělal tu samou hrubku náš záložník a do šaten se odcházelo se smutnou tváří. Každý, kdo hrál fotbal, ví, jaké je to, když se dostane branka na závěr poločasu.
V druhém poločasu bylo trochu znát, že soupeř má více ze hry. V padesáté druhé minutě dostal hostující útočník dlouhý míč, náš obránce si ho nechal daleko za sebou a bylo to 1:3. V sedmdesáté šesté minutě se otočil Tremmel s míčem a krásně ho trefil a bylo to 2:3. Tato radost trvala pouze minutu, když opět chyboval náš bek a bylo to 2:4. Po dalších dvou minutách jsme dostali pátou branku, která byla, jak se na konec ukázalo, poslední.
Co dodat, už bychom se měli nad těmito výsledky pozastavit a začít s tím něco dělat. Hlavně hráči by měli více potrénovat a ne jako do poslední doby, že se na trénincích schází ve velmi špatném počtu a pak je to vidět i na výsledcích. Zatím ještě není pozdě, protože soutěž je v začátcích, ale abychom se potom nedivili a nemuseli vše dohánět ve stresu v jarní části. Nejde o tom jenom mluvit, ale je třeba konat a jednat.
V příštích dvou kolech jedeme dokonce hrát na hřiště soupeřů do Lhenic a potom do Štěkně. Oba tito soupeři jsou na tom podobně jako mi a určitě nebudou chtít přijít o body v domácím prostředí.
BRANKY: Kovář, Tremmel
Střídání: Doubek Jiří 70.min. za Richtera