MISTRÁK VIT-BĚLČICE 2:2 10.6.2007

1. září 2007 v 20:54

12.6.2007 20:44
Vitějovice - Bělčice 2 : 2 (2 : 0)
V neděli 10. června v 17 hodin jsme odehráli poslední mistrovské utkání soutěžního ročníku 2006/2007 na domácí půdě s mužstvem z Bělčic. V případě výhry jsme mohli mít větší naději udržet si 3. místo v konečném pořadí.
Takto se musí naši hráči snažit v posledním utkání ve Zlivy a udělat nějaký solidní výsledek.
A jaký byl celý průběh zápasu? V sestavě se neobjevil distancovaný Václav Ludačka, který spadl za červenou kartu z minulého zápasu ze Stachami do podmínky a dostal tři týdny nepodmíněně. Další rána přišla, když se zranil Radek Doubek a už v 15. minutě musel být střídán. I tak se ale hra pro nás vyvíjela velmi dobře a už v 18. minutě dal Jirka Kovář branku. Pak jsme byli aktivnější, ale nic z toho nebylo. Až ve 27. minutě prokličkoval Honza Vlček vše, co mu stálo v cestě a lišácky zvýšil na 2 : 0.
Z pohledu diváka to vypadalo, že to bude brankostroj, jenže se nevyužilo několika krásných příležitostí, takže v prvním poločase zůstal stav 2 : 0 pro naše barvy.
Druhý poločas byl opak prvního. Naši borci zůstali spát na vavřínech. Asi si mysleli, že to vše přijde samo. Soupeř situaci vycítil a začal se osmělovat. Dokonce v 66. minutě, po chybách našich zadních řad, dali gól na 2 : 1 a hned v další minutě srovnali na 2 : 2. Naši chlapci jako by nechtěli získat všechny body. Asi už se nemohli dostat do tempa z prvního poločasu. Bohužel se opět sami připravili o body, což je velké zklamání.
Jak už jsem podotkl v článku k poslednímu mistrovskému zápasu, zajíždíme na horkou půdu do Zlivy. Tam se rozhodne, na jakém místě skončíme. Zápas začíná tentokrát v 15 hodin. Po zápase bude hodnocení a poté tzv. "Poslední gól", jako zakončení jarní části.