MISTRÁK 5.5.07ŠUM.HOŠTICE-VIT 1-1 (0-0)

1. září 2007 v 20:40

7.5.2007 20:48 | články a komentáře
ŠUMAVSKÉ HOŠTICE : VITĚJOVICE 1:1 (0:0)
V sobotu 5. května 2007 jsme zajížděli do Šumavských Hoštic. Toto mužstvo je na posledním místě tabulky se 7 body a tak jsme byli papírovým favoritem my. Je pravdou, že jsme měli hru pod kontrolou, ale bohužel jsme se netrefili do černého.Branka domácích byla snad zakletá i když soupeř nebyl zdaleka odevzdaný.Nehráli špatně.Kdo na tomto utkání nebyl mohl by si myslet ,že naši hráči toto utkání podcenili, ale není to pravda. Snažili se vyhrát, ale chybělo trochu fotbalového štěstí.V prvém poločase jsme byli lepší, ale gól ne a ne přijít. Až přišla ta očekávaná 50. minuta zápasu a Martin Klomfar se konečně trefil. Potom se stále tlačilo. Vyložené šance nedal Vena Ludačka a poté též ze skoro stejné situace ani Radek Doubek. Chvíli nato mohl síť rozvlnit opět Klomfar, ale místo aby z penalty už střílel udělal si ještě kličku a bylo po šanci. Pak udeřilo na druhé straně a domácí v 88. minutě srovnali na konečných 1:1. V závěru utkání mohli ještě domácí přidat branku, ale domácí hráč naštěstí pro nás špatně trefil míč. Doufám, že jsme si vybrali slabší chvilky v tomto utkání a že v neděli 13.5.07 v 17:00, kdy přivítáme mužstvo ze Strunkovic n. Blanicí, zlepšíme výkon a vyvarujeme se podobných chyb. Tímto Vás na toto jarní derby zvu.