MISTR.VITĚJOVICE-JANKOV,,B" 26.8.07 1:2

28. srpna 2007 v 19:01
VITĚJOVICE - JANKOV ,,B" 1 : 2 ( 0:1)
V neděli 26.8. v 17 hodin odehrálo naše mužstvo první domácí mistrovské utkání nového ročníku 2007/2008 s rezervou divizního Jankova. Je to družstvo, které postoupilo jako vítěz z okresního přeboru budějovicka. Jejich ,,A" tým hrál doma ve stejnou dobu s TA PT ,,A" a byly předzvěsti, že ,,B" mužstvo bude bez pendlů a že těžko budou dávat sestavu dohromady. Jak se ale ukázalo, byly to jen drby a tento tým měl ještě připraveny tři náhradníky. I přesto jsme měli z tohoto mužstva obavy. Myslím si, že se naši chlapci tohoto utkání nezalekli a hned od začátku začali být aktivní. V prních dvacetipěti minutách měli několik pěkných střel, a to v podání např. Suchého, Richtera a R. Doubka. Pak bohužel přišla 33. minuta, když hostující hráč rozehrál dlouhý míč za naší obranu, ale náš obránce tento centr asi trochu podcenil a nechal soupeře hlavičkovat a bylo to 1:0. Potom se zase hrálo se šancemi na obou stranách a tak skončil první poločas.
Druhý poločas se hra opakovala a bylo to vyrovnané utkání. Jak přibývaly minuty, ubývaly síly na obou stranách a tak se trochu polevilo. V osmdesátépáté minutě se nebojácně pustil do vápna mezi dva hostující obránce domácí Suchý a těm nezbývalo nic jiného než ho faulovat a byla z toho penalta, kterou s přehledem proměnil Tremmel a srovnal tak na 1:1. Když už to vypadalo, že se mužstva rozejdou smírně a bude to spravedlivá dělba bodů, kopal soupeř v osmdesátédeváté minutě rohový kop a míč proletěl celým malým vápnem až k zadní tyči, kde neměl hostující hráč problém ho dorazit do branky a v tu dobu byly body pryč. Pak ještě rozhodčí nastavoval čtyři minuty, ale už se zázraky neděly a tak to byli hosté, kteří se mohli radovat ze zisku všech bodů, i když si myslím, že remisa by byla spravedlivá. Bohužel jak se říká je to kulaté a jednou se přiblíží štěstíčko k tomu a jindy zase k druhému, ale já si myslím, že se mu musí jít naproti.
Příští neděli, a to druhého září, jedeme k dalšímu mistrovskému utkání do Vacova. Domácí ještě v podzimní části nezískali ani bod, a tak budou je chtít získat s náma. Určitě se budeme snažit uhrát co nejsolidnější výsledek.
BRANKA: TREMMEL 11
STŘÍDÁNÍ : RAUŠER za Doubka Jiřího
ZÁHORKA za Suchého
SESTAVA:
TARANZA
VLČEK LUDAČKA SUCHÝ
KLEIN JAR.
KOVÁŘ TREMMEL RICHTER VORLÍČEK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.