1,mistrovské utkání sezony 2007/08 Husinec: Vitějovice 0:2 18,8,07

31. srpna 2007 v 21:26

1.mistrovské utkání sezóny 2007/08 Husinec Vit. 0:2 18.8.07

21.8.2007 19:55
HUSINEC - VITĚJOVICE 0:2 (0:11 18.8.07
K prvnímu mistrovskému zápasu nového ročníku 2007/08 jsme zajížděli v sobotu 18.8. 07 do nedalekého Husince,který postoupil do naší skupiny I.B.třídy jako vítěz okresního přeboru prachaticka s velkým bodovým náskokem před dalšími soupeři. Proto jsme měli z tohoto utkání obavy,poněvadž domácí mužstvo předcházela dobrá pověst z letní přípravy.Začátek utkání začal z obou stran opatrně.Už ve dvacáté minutě dokonce náš stopér dostal žlutou kartu a tak začli další obavy.Pak už ale naši hráči začali přebírat iniciativu a mužstvo domácích přehrávali. Vyvrcholilo to ve čtyřicáté minutě po jedné z hezkých akcí,když po pěkné přihrávce Radka Suchého dal Martin Tremmel branku a bylo to chvíli před odchodem do šaten 0:1 pro naše barvy. Pak byl ještě domácím po druhé žluté kartě vyloučen hráč.
Po obrátce vstoupili naši hráči do zápasu lépe a měli i několik slibných akcí. Dokonce už v 51.minutě opět Martin Tremmel po přihrávce Radka Doubka skóroval a bylo to 0:2 v náš prospěch.Pak jsme měli opět převahu a dokonce Milan Vorlíček šel 2x sám na branku soupeře ,ale bohužel na domácího brankáře nevyzrál. Po třetí se ho pokoušel přelobovat,ale on jeho úmysl vystihl a tento míč chytil.Potom jsme si vybrali chvilku odpočinku, trochu jsme polevili,ale domácí byli v koncovce bezzubí.
Utkání jsme dohráli bez ztráty kytičky, a proto jsme mohli oslavovat nejen vítězství, ale i 30.té narozeniny našeho hráče Vaška Ludačky. Silní jedinci vydrželi až do nedělních dopoledních hodin.Jsme rádi,že jsme z hřiště soupeře přivezli krásné body a přáli bychom si, aby to bylo tak i do budoucna.
Příští neděli 26.8. přivítáme na domácí půdě opět jednoho z nováčků v naší skupině a to ,,B" mužstvo divizního Jankova, což nebude lehký oříšek. Toto mužstvo v minulém kole vyhrálo v domácím prostředí s družstvem ze Lhenic. Tímto Vás na toto 1. mistrovské utkání v domácím prostředí nového ročníku srdečně zvu.
Sestava Vitějovic: Taranza
Vlček Ludačka Záhorka
Klein Jar.
Kovář Richter Tremmel Vorlíček
Suchý Doubek R.
Střídání: 63.min. Klomfar za Suchého
82.min. Klein Jiří za Vorlíčka
85.min. debutant Raušer za Richtera