Mistrák Zliv:Vit 6:2 16.6.07

23. června 2007 v 20:43
ZLIV : VITĚJOVICE 6 : 2 ( 5 : 0 )
V sobotu 16.6. 2007 jsme odjížděli na poslední mistrovské utkání ročníku 2006/2007 na horkou půdu do Zlivy. Utkání bylo přeloženo na 15.- hodinu a to z důvodu, že obě mužstva měli v plánu konečné posezení a tak jsme domácí mužstvo požádali o přesunutí času a oni nám vyhověli. Z domova už jsme odjížděli s myšlenkou, že už nebudou v sestavě někteří hráči a to z důvodu zranění, dištancu a někteří byli indisponováni z páteční svatby kamaráda. Začátek začínal opožděně, poněvadž rozhodčí z omluvitelných důvodů přijeli dlouho a dokonce jeden z asistentů dorazil až na druhý poločas a tak ho v prvém poločase nahradil domácí trenér Hůda.
Jak už jsem podotkl v předcházejících větách nastoupili jsme v nezvyklé sestavě a bylo to znát, že toto mužstvo se moc hledalo a po hrubých chybách se každý z nás obával dvouciferného čísla na výsledku. Už ve třicáté první minutě jsme totiž prohrávali 5:0. Do konce prvého poločasu jsme už nějak tento výsledek ubránili.
Druhý poločas udělal trenér dvě změny v sestavě a zdálo se, že se to trošku zlepšilo. Možná také soupeř trochu polevil. Dokonce v šedesáté třetí minutě dal Petr Mottl po přihrávce Milana Vorlíčka na 5:1, ale po dalších třech minutách zvýšil soupeř na 6:1. O deset minut později ještě změnil stav Jirka Kovář na6:2. Myslím si, že domácí divák si pomyslel jak takový soupeř může hrát v lepší polovině tabulky ba dokonce kdyby minulý týden jsme bodovali naplno doma s Bělicemi, jsme bez ohledu na výsledku v tomto utkání byli na třetím místě. To by bylo historické umístnění. Nakonec jsme zůstali na čtvrtém místě. I toto umístění, myslím si po dvou
nevydařených předešlých ročnících je nad očekávání a cíl,kde jsme si dali laťku do sedmého místa jsme stoprocentně splněny.
Hned tento sobotní večer jsme tento ročník zhodnotili a myslím, že se vše povedlo a oslavy se konaly až do ranních hodin. Teď budou mít hráči skoro měsíc volno a pak se začnou připravovat na
novou sezónu, na ročník 2007 - 2008, který bude vylosován 26.6.2007.
Popřál bych všem hráčům příjemnou dovolenou i jejich rodinám a ještě jednou poděkoval za jejich výkony v předešlém ročníku.