MISTRÁK Stachy - Vitějovice 3:2 2.6.2007

3. června 2007 v 13:21
STACHY - VITĚJOVICE 3:2 (2:1)
V sobotu 2.6.2007 jsme odjížděli odehrát další mistrovský zápas do Stach. Doufali jsme, že přivezeme nějaký bodík. Na hřišti tohoto soupeře se nám hraje těžko a bodíky jsme přiváželi jenom málokdy, a tak jsme tuto smůlu chtěli protrhnout.
Zápas se vyvíjel celkem slibně se šancemi na obou stranách, až přišla 27. minuta, kdy po faulu našeho obránce Ludačky na soupeře se kopala penalta proti nám a prohrávali jsme 1:0. Obránce inkasoval žlutou kartu. Hned v následující minutě udělal na půli hřiště chybu obránce Vlček, když ztratil míč a útočící hráč zvýšil na 2:0. Poté se hra opět přelévala i s našimi slibnými šancemi. Minutu před koncem poločasu pěkně rozehrál Kovář na Doubka Radka a ten snížil na 2:1. Byl to krásný gól do šatny.
Začátek druhého poločasu se opět krásně vydařil, když hned v první minutě přihrál Suchý do strany na Doubka, který přetáhl centr do velkého vápna, kam naběhl Vorlíček a hlavičkou srovnal na 2:2. Toto platilo až do 62 minuty, kdy opět náš obránce fauloval ve velkém vápně a byla z toho druhá penalta a skóre 3:2 pro domácí. Za tento faul už žlutá nebyla, tu dostal obránce Ludačka až v 78. minutě za faul, který faulem vůbec nebyl, a musel bohužel pro nás předčasně do sprch. I když jsme měli ještě možnosti na vyrovnání, to se nám bohužel do závěrečného hvizdu nepodařilo a body jsme nepřivezli. Myslím, že jsme hráčsky zanechali dobrý dojem, a že i soupeř by nebyl zklamaný, kdyby jsme bod získali.
Příští zápas odehrajeme v neděli 10.6.2007 na domácí půdě s mužstvem z Bělčic. Tímto bych Vás chci opět pozvat, abyste naše hráče podpořili.
Střídání: 57. minuta Janutka za Mottla,
75. minuta Doubek Jiří za Suchého