MISTRÁK Vitějovice : Strunkovice 1:2 (1:1) 13.5.07

15. května 2007 v 19:54
VITĚJOVICE : STRUNKOVICE 1:2 (1:1)
V neděli 13. května 2007 přijelo k nám do Vitějovic na sehrání dalšího mistrovského utkání mužstvo ze Strunkovic nad Blanicí. Jak už jsem avizoval v pozvánce v minulém článku, očekávalo se derby jako řemen. S mužstvem ze Strunkovic přijelo hodně fanoušků s mexickými sombréry a bubny. Jiskřilo se na všech stranách, ale v míře slušnosti. Již v desáté minutě měli jít domácí po přímém kopu skoro z poloviny hřiště do vedení, když míč zajel pod břevno do branky. Rozhodčí Mráz nejprve branku uznal, ale pak jí odvolal, že pomezný rozhodčí mával postavení mimo hru. Toto nikdo nepochopil, poněvadž střela šla až do brány a nikdo nepřekážel ani brankáři. Jak se pak ukázalo, i delegát, který na tomto utkání byl, posoudil, že branka měla platit a ohodnotil tohoto rozhodčího známkou nevyhovující. Tato minuta ovlivnila celý zápas. Ve 13. minutě nastal další sporný moment, když rozhodčí přehlédl ruku soupeře, který poté prošel naší obranou a dal branku. Naši hráči se snažili skorigovat výsledek. Do konce v 17. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující hráč. Ovšem pro nás je hra proti desíti nevýhodou. Pak se hra přelévala od vápna k vápnu, až přišla očekávaná 42. minuta a naši chlapci srovnali na 1:1. Druhý poločas byl dosti nervózní na obou stranách, i když na obou stranách šance byly. V šedesáté minutě to byli hosté, kteří dali gól na 1:2. Této střele mohli zabránit naši dva hráči, kteří mohli v pohodě odkopnout míč, ale ani jeden z nich to nedokázal.
V závěru jsme měli několik možností, ale nic z toho nebylo zúročeno. Musím podotknout, že z našeho mužstva bych mohl hodnotit kladně tak dva až tři hráče, kteří snesou měřítko hodnocení. Škoda, že v tomto derby nebylo více hráčů, kteří by toužili po vítězství. Chybělo srdce.
Myslím si, že utkání si zasloužilo remízový výsledek, ale to už je fotbal. Měli bychom se všichni zamyslet a vše rozebrat, než bude pozdě. Zatím je dobré, že nám nic nehrozí, ale poslední dobou je špatná morálka, a to je také hodně znát na hřišti.
Příští sobotu, 19. 5. zajíždíme na další mistrovské utkání do nedalekých Netolic, kde se od 17. hodin utkáme s místním Baníkem Netolice.
Branky: Doubek
Vondrka
Vlček Ludačka Záhorka
Klein Jaroslav
Vorlíček Mottl Tremmel Doubek R.
Suchý Klomfar
Dále byli připraveni na střídání: Máčl Josef 46 minuta za Klomfara
Janutka Jaroslav 60 minuta za Kleina Jaroslava
Doubek Jiří a Janutka Miloslav
V šatně před utkáním.
Před začátkem utkání.
Momentka z 1. poločasu.
Konec utkání.
Po utkání v kabině.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 matador66 matador66 | E-mail | 16. května 2007 v 12:47 | Reagovat

Venco,máš pravdu v tom,že ta neuznaná branka ovlivnila zápas a všichni jsme se shodli v tom že měla platit,ale to víš to jsou páni rozhodčí,,,,to se děje skoro v každým zápase,,,!Jinak to bylo derby dobré a poměrně slušné a taky jsem postrádal takovou nějakou větší bojovnost u domácích,kteří dokázali v minulosti několikrát zvrátit "srdcem"výsledek-to tam tentokrát nebylo,možná je to tím že mají spoustu bodů a nehrají podvědomě naplno,ale bez toho to asi nejde,,,tak se mějte a uhrajte něco v Netolicích,,,MM

2 matador66 matador66 | E-mail | 16. května 2007 v 12:49 | Reagovat

,,,a ještě něco-kdybys mohl dát tu vlaječku tady někam víc na stranu,já to těžko čtu přes ní-to víš starší člověk a slabý zrak,,,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.