MISTRÁK NETOLICE-VIT. 0-1(0-1)

20. května 2007 v 21:58
NETOLICE- VITĚJOVICE 0-1 (0-1)
V sobotu 19.5.2007 jsme odjížděli na další mistrovské utkání, tentokrát do Netolic, které byli po výsledcích v minulých kolech favoritem tohoto utkání. My jsme ale neměli co ztratit a tak jsme tajně doufali v nějaký ten bodík. Před zápasem jsme si udělali krátkou poradu v kabině a probrali jsme si minulé zápasy a jejich nedostatky a myslím si, že většina hráčů to pochopila a vzali si to k srdci. Začali jsme velmi dobře a se slibnými šancemi. Tyto šance se stupňovaly, až přišla 33. minuta a Vena Ludačka dal branku. Domácí ale také nebyli bezzubý a hráli dobře. Většinou hráli k vápnu, kde byla dobře organizovaná naše obrana s brankářem Jirkou Vondrkou, který k nám přestoupil zrovna z Netolic, a tak se chtěl ukázat v dobrém světle, což se mu povedlo. I když se po souboji se soupeřem zranil, odchytal zápas až do konce a to ještě bez ztráty kytičky. Opravdu ho musím pochválit. Je vidět, že když chodí, tak že se lepší zápas od zápasu. První poločas se dohrával se šancemi na obou stranách.
Druhý poločas jsme začali opět aktivně a škoda, že jsme ze šancí hned v prvních minutách alespoň jednu nedali a mohlo být vše v poklidu. I vedení domácího mužstva uznalo, že jsme byli lepším týmem a po právu si všechny body zasloužili.Dobře se píše, když se zadaří, škoda že to nemůže být většinou. No ale to by bylo potom moc jednoduché. Hlavně, že to je, jak to je. Hlavně to záleží na hráčích, jak k tomu přistoupí. Je vidět, že když chtějí a semknou se, tak zahrát umějí.
Příští týden v neděli 27.5. 2007 přivítáme v domácím prostředí mužstvo z 1. místa v naší skupině, a to Sedlici. Doufám, že ji naši borci potrápí a utrhnou nějaký bodík. S každým mužstvem se dá hrát a dnes jsme se o tom znova přesvědčili, že s papírově lepším soupeřem se můžeme rovnat a dokonce z jejich hřišť přivézt i body. Zvu Vás v hojném počtu na toto utkání.
Branka: 33.minuta Ludačka
Žluté karty: Mottl, Doubek R. Klein Jaroslav
Sestava:
Vondrka
Vlček Ludačka Záhorka
Klein Jaroslav
Vorlíček Mottl Tremmel Kovář
Suchý Doubek R.
Střídání: Richter 84. min. za Doubka R.
Připraveni: Máčl Josef, Doubek Jiří
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.