MISTRÁK Vitějovice : Sousedovice 1:0 (0:0)

23. dubna 2007 v 20:51
Vitějovice : Sousedovice, 1 : 0
Neděle, 22.4. 2007 byla tím dnem, kdy k nám do Vitějovice přijelo mužstvo ze Sousedovic k dalšímu mistrovskému zápasu. Toto mužstvo minulé kolo nastřílelo 5 branek našim sousedům ze Lhenic, a tak se očekával dobrý zápas. Ano, již v 1. minutě mohli naši borci střelit branku, ale tuto stoprocentní šanci nevyužili. I ve dvacáté minutě se mohl stav měnit v náš prospěch. Potom se hra na obou stranách vytratila, a dokonce bych řekl, že v závěru prvního poločasu měli hosté navrch.
Druhý poločas pokračovala hra nevalné úrovně s řadou nepřesností na obou stranách. V 65 minutě přišlo šťastné střídání, když za zraněného Vorlíčka nastoupil Klomfar a za tři minuty z přihrávky od Máčla vystřelil v šestnáctce na branku a s pomocí teče hostujícího hráče se míč dostal za záda brankáře a bylo to 1 : 0. Jak se na konec ukázalo, tento stav zůstal k naší spokojenosti až do konečného hvizdu pana rozhodčího Štiky. Hosté z jeho výkonem moc spokojeni nebyli, ale podle mého názoru to tentokrát bylo uspokojivé a to nemíním říkat, protože jsme vyhráli. Naši hoši se opět přizpůsobili soupeři a na svou hru opět zapomněli.
Myslím, že se trápí, jsou stvrdlí a bojí se o výsledek, tím se kupí chyby.
Chtěl bych pochválit barankáře Vondrku, který nás podržel při některých nebezpečných akcí soupeře.
Sestava: Vondrka
Vlček Ludačka Záhorka
Jaroslav Klein
Kovář, Mottl, Vorlíček (65 min.Klomfar) Doubek R.
Suchý (75 min Doubek J.) Janutka J. (45 min. Máčl)
Na střídání je ještě připraven Janutka Miloslav
Branky: 68 min. Klomfar přihrál Máčl
Žlutá karta: Kovář
Příští zápas opět hrajeme doma a to se Lhenicema v neděli 29.4.07 a moc Vás zveme.