Mistrák Vit - Vacov 1:1 8.4.07

8. dubna 2007 v 22:23
Vitějovice - Vacov 1:1..(1:1)
Dnes 8.4.07 druhou aprílovou neděli jsme přivítali na našem hřišti jednoho z aspirantů na postup, borce z Vacova. Hned od prvních minut bylo vidět, že bude nač se dívat. Naši hoši se papírového favorita nezalekli, a bojovali od prvních minut. Soupeř, ale také nezahálel. Byli jsme to mi, kteří jsme v 31. minutě dali branku. Bylo to po velké zásluze, dnes s chutí hrající Petra Mottla, který po svém driblingu u brankové čáry krásně našel nabíhajícího Vorlíčka a ten skóroval. Poté se hra přelévala na obou stranách, až do 37.minuty, když náš hráč nešťastně zahrál rukou těsně za hranicí velkého vápna. Vacovský hráč Čtvrtník technickou střelou překonal našeho brankáře a bylo srovnáno.Do konce prvého poločasu se už nic významného nestalo.
Druhý poločas se bylo opět nač dívat a šance byly na obou stranách. Na soupeři bylo znát, že má více sil, ale hoši zpod Osule bojovali a mohli dokonce k závěru utkání to být oni, kteří se mohli radovat z vítězství.I vedení z hostujícího tábora uznalo, že jsme to byly mi, kteří jsme si zasloužili všechny boby.
Dnes i když to ve svých článcích nedělám bych chtěl pochválit Petra Mottla, který dnes odehrál svůj velký zápas.Z naší strany jsme byli spokojeni z bodu, který jsme s tímto mužstvem získali. Děkuji divákům, kteří k nám v tuto velikonoční neděli zavítali v hojném počtu a doufám, že se jim toto utkání líbilo.
Příští sobotu zajíždíme k dalšímu utkání do sousedního Vlachova Březí, kde od 13.- hodin odehrajeme další mistrovské utkání.
Střídání: Doubek J. za Suchého
Janutka J. za Vorlíčka
Sestava:
Vondrka
Vlček Ludačka Záhorka
Klein Jar.
Kovář Mottl Richter Vorlíček
Suchý Doubek R.
Žluté karty: Doubek R. , Mottl,
Před zápasem.
Před začátkem
Nástup
Po 1. poločase do kabin
PO 1. poločase v kabinách.
Momentka ze zápasu.
Po zápase vpravo nejlepší hráč domácích Petr Mottl.
V kabině po zápase.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.