Mistrovský zápas ve Vl. Březí 3:1

16. dubna 2007 v 19:54 | Mistrovský zápas ve Vl. Březí 3:1
MISTROVSKÝ ZÁPAS VE VL. BŘEZÍ.
VLACHOVO BŘEZÍ - VITĚJOVICE 3 :1 ( 2:1 )
V sobotu 14.4. na 13,- hodinu k přeloženému utkání do Vlachova Březí jsme odjížděli s tím, že bychom chtěli přivést nějaký bodík.Bohužel jsme žádný nepřivezli ba naopak jsme přišli o dva vyloučené hráče.
Hra od prvních minut byla nepřesná na obou stranách. Naši hoši se bohužel přizpůsobili hře domácích a bylo po naší hře co jsme předváděli v minulých kolech. Ve dvacáté minutě po faulu na našeho hráče v pokutovém území zůstala píšťalka rozhodčího Macha němá, ale o pět minut se už pískalo a domácí z pokutového kopu vedli 1 : 0. To bylo ve 26. minutě. Hned po dvou minutách, po hrubé chybě našeho obránce přidali domácí druhou branku. To bylo ve 28. minutě a domácí od té doby začali kouskovat hru což jim pan rozhodčí trpěl. Naši borci, ale i přes to dokázali v 37. minutě po jedné z mála hezkých akcí v tomto utkání dát na 2:1.
Těžko se mi dnes tento článek píše, poněvadž to co nemá s fotbalem nic společného se v tomto utkání odehrávalo.
Druhý poločas byl ještě více nervózní Měl na tom velký podíl pan rozhodčí , který mohl domácí párkrát upozornit, aby se hrálo.V průběhu zápasu jeden z hráčů domácích už provokoval naše hráče a padla dokonce i nějaká ta pěstička. Toto vyvrcholilo v 85. minutě, když už jsme více otevřeli vrátka a hráli vabank a domácí vstřelili třetí branku. Tento provokatér místo, aby měl radost ze vstřelené branky, znova napadl naše dva hráče a byla z toho velká mela. Pak přišlo vyloučení dvou hráčů na obou stranách. Nejsmutnější na tom je, že hlavní aktér z toho vyvázl nejlépe, včas opustil arénu, žádný trest nedostal, protože žádný z rozhodčích nic nezaznamenal. Pak ještě když brouzdáte ve stránkách na internetu si přečtete, že nějaký JOO z Vl.Březí napíše, že šarvátku vyvolali vitějovičtí.Kdo tam nebyl a přečte si samozřejmě bude věřit tomuto JOOVI..
Jsem tak znechucen a jestli to bude pokračovat ve fotbale na této úrovni opustím psát nejen tyto komentáře, ale odejdu i z funkcionaření i když vím, že na věcech asi nic nezměním,ale budu mít alespoň klid.Mám dojem, že my, co to děláme zdarma ba naopak jěště musíme dotovat ze svého máme velké nervy a dokonce se někdy bojíme říci to navenek, těm kteří to dělají za peníze.
SESTAVA:
VONDRKA
Vlček Ludačka Záhorka
Klein Jar.
Kovář Richter Doubek R. Janutka Jar. (45.min. Klein Jiří)
Máčl ( Škabroud) Suchý (75. min. Janutka Mil.)
Jetě připraven: Doudek Jiří
Žlutá karta : Záhorka 70. min.
Červená karta : Richter 85.min., Klein Jiří 85. min
Příští zapas odehrajeme doma 22.4.07 s mužstvem ze Sousedovic. Srdečně Vás zvou pořadatelé.
Před utkáním venku.
Před utkáním v kabině.
Nástup do utkání.
Momentka z utkání
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 matador66 matador66 | E-mail | 20. dubna 2007 v 20:42 | Reagovat

Venco ,máš pravdu v tom,že v podání "kozlů"se o žádný fotbal natož fotbalovou zábavu pro lidi nejedná,ale všiml jsem si jedný věci a to že těm lidem tam na hřišti se to snad líbilo a obdivovali ty svoje borce jak se umí porvat /doslova!/o body.Jestli se jim to tedy líbilo jsou to ještě větší dementi než jsem si myslel!!!Už jsem zažil leccos za ty léta na fotbale,ale tohle předčilo všechna očekávání a za týden tam jedu s Mexikem na další zážitek!!!!!!A že to bude nějaká podobná mela o tom vůbec nepochybuju!!!Tak tě dám vědět jak to tam vypadalo!!!A ten idiot "Joo"na jihočeským fotbale, ten mě úplně vyrazil dech co napsal a protože jsem v jádru slušnej člověk tak jsem na to moc nereagoval protože bych musel být sprostej,,,tak v neděli na Sousedovicích to snad bude lepší,zatím čau  M.M

2 Divák Divák | E-mail | 22. dubna 2007 v 11:40 | Reagovat

1.B třida joo@seznam.cz     15.04.2007 13:34:55

VL.Březí-Vitejovice 3:1 (2:) za domaci Hubáček,Nerad,Novotný hosté neudzeli nervy po 3 brance a hostující hráč uderil naseho hrace pote byla potycka,na kazde strane 2 vylouceny

joo byl asi na jiném fotbale než ostatní. Zřejmě bude asi z Vl.Březí.

3 Divák Divák | E-mail | 26. dubna 2007 v 17:14 | Reagovat

čobotarju cobotarju@seznam.cz     23.04.2007 08:04:04

VL.BŘEZÍ + SUDÍ = 100% ZÁCHRANA I.B třídy : Minulou sobotu 14.4. při mistráku mužů ve Vl.Březí s Vitějovicemi došlo ke rvačce, jako prase ve které se rvalo možná přes 30 hráčů, diváků a všech zúčastněných !!! Tady o tom /ani v nikde v novinách/ nikdo ani nepíp, to je síla, co ??? Co je, ale síla ještě větší, je to, že v sobotních novinách v trestech vyšlo, že hlavní iniciátor a viník /byl první co přímo na hřišti dával soupeři pěstí/ známý domácí zákeřný hráč a provokatér Lagron nedostal vůbec nic !!!!!!! Domácí se totiž asi s rozhodčíma dohodli a aby tohohle KSINDLA /pro Březí zřejmě klíčového/ ušetřili, napsali do zápisu místo něj nějakého Mráze /to je asi nějaký "kus" z těch jejich mladých kluků/. Tu "frašku" nezvládli nejen rozhodčí /"motivace od domácích" totiž určitě byla, protože i k nám na strakonicko se doneslo, že před zápasem to chtěli od Vitějovic koupit, ale ti to prý odmítli/, ale i pořadatelé. Zvládnout ale kolem 30 lidí, co se řežou jako koně, je asi spíš věc pro zásahovou jenotku policie. Jedno je mi už jasný /a asi většině lidí z naší I.B třídy/, Březí se zachrání /s pomocí - omlouvám se, "černých sviní" to dokáže. Pro ty, co tam ještě musí ject teď na jaře hrát, vzkazuju : "Serte na to, tám nemáte šanci a na moje slova si vzpomeňte !!!!!! Vl.Březí, i když s tragickejma fotbalovejma podmínkama /hřiště, atd./ spadnout prostě nemůže a nesmí, a s podporou krajskýho svazu nespadne !!!! Za to dám krk, odserou to na 99% od nás Chelčice /mooožná Záblatí, ale ty to asi taky nějak "umydlí"/. Je smutný, že tohle SVINSTVO NA ENTOU asi nikomu moc vadit nebude !!!!!!!!! Sportu zdar a korupci a hnusu ve fotbale zvlášť !!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.