Mistrák Vit. : Lhenice 2:1 (0.0)

30. dubna 2007 v 20:59
VITĚJOVICE - LHENICE 2:1 (1:1)
A máme tady neděli 29.4.2007 předposlední aprílový den a další mistrovský zápas. Přijeli k nám sousedé ze Lhenic. Přivítání bylo na obou stranách přívětivé a čekalo se derby jako řemen. Přívětivost ale pomalu odcházela z obou táborů a občas se jiskřilo i na hřišti. Hostující hráči se občas cítili ubližováni rozhodčím. No nevím, ale určitě v tom žádný zájem nebyl. Teď už k samotnému utkání.
První poločas začal na obou stranách útočně a bylo vidět i několik povedených střel. Ve 26 minutě přišel krásný centr na hlavu volného hostujícího forwarda, ten krásně přeloboval domácího brankáře a bylo to 0:1. Ale hoši z pod Osule se nevzdávali a snažili se stav změnit, až se sen splnil a domácí Vorlíček, i když se lavička hostů moc zlobila, že z ofsajdové pozice srovnal na 1:1. To bylo ve 43.minutě. Potom se už do první přestávky nic zajímavého neudálo. Hosté byli v prvním poločasu o trochu lepší.
Druhý poločas se hrál v ještě větší nervozitě. Šance byly na obou stranách celkem vyrovnané a některé museli likvidovat oba dobře chytající brankáři. V 80. minutě byl domácím po druhé žluté kartě vyloučen Vašek Ludačka. Domácí i v oslabení nezalezli a snažili se hrát útočně a v 90.minutě přišel faul na domácího hráče. Bylo to asi 5 metrů od postraní čáry a 18 metrů od brankové čáry. Po poradě Radka Doubka a Jirky Kováře se nakonec k exekuci kopu postavil Jirka Kovář. Posadil míč na hlavu zrovna Doubkovi, který byl čelem k němu a zády k brance, a tak šťastně trknul a míč krásným obloučkem zapadl k zadní tyči hostující branky a bylo to 2:1. Chvíli po rozehrání byl zápas ukončen sudím Chudožilovem a vypukla veliká domácí radost.
I když si to hosté nezaslouží přišli o všechny body, ale takový je fotbal. Musím podotknout, že druhý poločas patřil více domácím, jakoby hosté polevili.
K příštímu zápasu zajíždíme v sobotu 5.4.07 do Šumavských Hoštic, které jsou v tabulce poslední. Doufám, že naši borci tento zápas nepodcení a potvrdí roli favorita.
BRANKY: Vorlíček,Doubek Radek
Žluté karty : Ludačka, Suchý
Červené karty: Ludačka
SESTAVY:
Vondrka
Vlček Ludačka Suchý
Kovář Mottl Vorlíček Jautka
Máčl (45.min Klomfar) Doubek Radek
Ještě připraven : Doubek Jiří
Před utkáním.
Před utkáním v kabině.
Odchod po utkání.
Po utkání v kabině.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.