Mistrák 1.4.07 Chelčice

6. dubna 2007 v 7:45
CHELČICE -- VITĚJOVICE 1 : 3 (0 : 2)
V dnešním prvním aprílovém dnu v dopoledních hodinách jsme odjížděli na první jarní mistrovské utkání I. B. třídy do Chelčic. Troufám si tvrdit, že každý z nás doufal v nějaký ten bodík. Sešli jsme se v hojném počtu, a tak si trenéři měli z čeho vybírat.Nakonec na tři hráče neůstalo tryčko a museli si tento týden nuceně odpočinout.
Hned od první minuty byla hra pro naše barvy solidní a naši hráči kombinovali velmi dobře, a již v 11. minutě vedli 1:0 brankou Vorlíčka, kterému pěkně nahrával Kovář.V polovině prvého poločasu si naši hráči vybrali slabší chvilku a trochu polevili. pak ale opět začli kombinovat , a zůročili to v 37. minutě brankou Suchého, když po hrubé chybě soupeře na půlce hřiště vybojoval míč Mottl a přihrál na tento gól. Jedinou horší stránkou prvého poločasu bylo zranění Tremmela, který si vymkl rameno,a v následujících minutách byl střídán Richterem.
Druhý poločas se podobal prvému. Naši hráči byli aktivnější a v 65. minutě dokonce zvýšili na 3:0 brankou, která tak trochu zaváněla postavením mimo hru,hráčem Vorlíčkem.Tento zápas se musel líbit.Z naší strany byla veliká spokojenost i když v závěru už hoši vypli a inkasovali na konečných 3:1 pro naše barvy.Jak už jsem ze začátku tohoto článku zmínil, že jsme se sešli v hojném počtu jsme ještě střídali tři hráče. Z důvodu zranění nastoupil v 35. minutě, Richter za Tremmela v 70.minutě Klein Jiří za Suchého, a v 84. minutě Janutka Jarda za Vorlíčka.
Příští zápas odehrajeme v neděli 8.4.2007 v 16:30 hodin na domácí půdě s Vacovem na které Vás srdečně zveme.
Branky: Vorlíček 2x, Suchý,
Střídání: Richter, Klein Jiří, Janutka Jaroslav,