Přátelské utkání Vitějovice:Volary 24.3.07 4:5 (3:2)

25. března 2007 v 11:10
V sobotu 24,3,2007 jsme měli naplánované poslední přátelské utkání s Tatranen Volary na 16,30 hodin na umělé trávě v Prachaticích, ale vzhledem k dobrým povětrnostním podmínkám jsme se minulý týden dohodli se soupeřem, že tento zápas odehrajeme u nás. Neboť v úterý napadlo skoro deset centimetrů sněhu,tak jsme ve čtvrtek zvažovali, jestli se bude utkání u nás hrát a rozhodli jsme, že ano.Také z pátka na sobotu napadl, ale přes den roztál a tak mohli hráči v 15,45 hodin vyběhnout na solidní trávník.
Mužstvo z Volar dost posílilo o hráče, kteří přišli ze sousední Lenory. Hrají v polovině tabulky 1.A.třídy, to je o třídu výš než my, a tak se očekávalo, že to bude dobré utkání. Předpoklad se potvrdil a bylo se nač dívat.
Soupeř z Volar začal lépe a v 10, minutě po velkém nedorozumění naší obrany vedl 1:0. Pak se ale dvakrát krásně trefil Pepa Máčl a bylo to 2:1 pro naše barvy, ale soupeř si to nenechal líbit a srovnal na 2:2. Do kabin v poločase jsme to ale byli my, kteří odcházeli s vítězstvím, když na 3:2 se z dálky krásně trefil Martin Tremmel.
Tento hráč ze začátku druhého poločasu nechtěl zůstat pozadu a chtěl dát ještě nějakou branku,ale bohužel ji dal nešťastně do naší branky a bylo srovnáno. Pak soupeř přidal ještě dva góly na 3:5. Několik minut před koncem utkání ještě zkorigoval skóre Radek Doubek na konečných 5:4 pro hosty.
Na závěr: Toto utkání se muselo líbit, poněvadž obě mužstva odvedli dobrý výkon a před zahájením mistrovských zápasů je vidět, že v přípravě nezaháleli a odvedli kus práce.
Naše mužstvo se nám dnes líbilo a to ještě nenastoupili někteří klíčový hráči. Doufáme, že zahrají takto i v dalších zápasech a mají možnost se ukázat hned příští neděli, kdy zajíždíme v dopoledních hodinách do Chelčic. Tímto jim přeji dobrý vstup do mistrovkých zápasů.
BRANKY: 2x Máčl Josef, Tremmel Martin, Doubek Radek.
SESTAVA:
Doubek R.(Vondrka 15.min.)
Vlček Klein Jarda Doubek J.
Richter
Vorlíček Tremmel Mottl Janutka Jaroslav
Klein Jiří Máčl
střídali: Vondrka, Janutka Miloslav, Záhorka
Před utkáním:
Momentka
Momentka z utkání
Posezení po zápase.
V poločase.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.