Vit.- Vimperk 10.3.07 2:2

10. března 2007 v 21:01
Vitějovice - Vimperk 2: 2
Dnes 10.března jsme si pozvali k dalšímu přátelskému utkání na 15.-hodinu fotbalový tým z Vimperka. Toto družstvo hraje na předních místech okresního přeboru Prachaticka.U nás se představilo jako mladý a bojovný tým. Hrálo velmi pohyblivě, což platilo na naše hráče, kteří chtěli hrát moc profesorsky a napadající soupeř jim to svým pohybem nedovolil. To jim také přineslo ovoce a po prvním poločase vyhrávali 1:0.
V druhém poločase se zdálo, že naše mužstvo se už začalo probouzet. Při našem tlaku, jak už to ve fotbale bývá se soupeř dostal do brejku a upravil skóre na 2:0 ve svůj prospěch. Pak jsme vzápětí po přesné přihrávce od V.Ludačky na Nika Richtera snížili na 2:1. Poté se hra přelévala od vápna k vápnu. Deset minut před koncem zápasu po takové přetlačované se v malém vápně nejlépe zorientoval Jarda Klein a srovnal konečný výsledek na 2:2.
Jak zhodnotit dnes tento zápas z naší strany:
Myslíme si, že toto utkání bylo jedním z nevydařených, a to hlavně z hlediska přístupu některých hráčů, kteří neodvedli takové výkony, jaké by měl hráč na hřišti odvést, ale každý zápas je jiný. Doufáme, že si hráči vezmou dnešní výkony k srdci a v příštím sobotním přátelském utkání, které Vitějovičtí odehrají dne 17.3. v 16.00, bude znát zlepšení. Toto utkání budeme hrát opět doma, a to se Slavojem Husinec.