přátelské utkání TJ - Tatran ,,B" 1:4 (0:0)

4. března 2007 v 19:28
K prvému letošnímu přátelskému zápasu jsme v nedělním dopoledni zajížděli do Prachatic,kam si nás pozvala rezerva místního Tatranu, kteří se vrátili se soustředění od Lipenského jezera.Začalo se po 10.-hodině 11.2.07.První poločas se hrál pohledný fotbal s brankovými možnostmi na obou stranách a skončil 0:0.
Druhý poločas naše mužstvo trochu polevilo a soupeř se začal prosazovat a v té době se pískala přísná penalta,která nás na chvílí rozhodila.Pak ještě rezerva přidala další dvě branky.Potom hostující R.Doubek snížil na 3:1 po přihrávce M. Richtera.Pak ještě Tatran přidal na 4:1.V závěru zápasu mohli ještě vitějovičtí výsledek upravit,ale fotbalové štěstí tomu nepřálo.Myslíme,že tento zápas byl pohledný a že se to promítne v dalších zápasech.
Sestava: Vondrka