Přátelské utkání s Husincem 3:4 (1:2)

18. března 2007 v 17:33
VITĚJOVICE - HUSINEC 3 : 4 (1 : 2 ) 17.3.07
Dne 17.3.07 jsme odehráli další přátelské utkání s mužstvem Slavoje Husinec.Naši hoši se sešli s jedenácti hráči a dvanácý přišel až po prvém poločase.
Zápas začal pro naše barvy dobře a už v 11. minutě jsme vedli 1:0 brankou Josefa Máčla, potom se však hra otočila, hosté z Husince obrátili skóre a první poločas vyhráli 2:1.Zdá se, že mužstva z nižších soutěží nám nesedí (jestli je zde nějaký důvod z podcenění, že se nic nemůže stát, a proto se se hra nejeví podle našich představ). Druhý poločas jsme si slíbili, že začneme makat, ale opak byl pravdou. Hned v první minutě ztratil náš útočník zbytečně míč a bylo to 1:3. Za čtvrt hodiny hosté dokonce zvýšili na 1:4 a zdálo se, že to bude debakl. Naše mužstvo se ale snažilo, aby trochu zkorigovalo výsledek,a tak začali bojovat, ale jak se nakonec ukázalo, dokázali dát pouze dvě branky. V závěru nám ještě nebyla uznána vyrovnávací branka pro ofsajd, a tak výsledek zůstal 3:4 pro hosty z Husince.
Jaký plyne závěr? Je to příprava , a tak se skouší vymyslet a natrénovat nějaké akce, ale bohužel dnes jich mnoho nevyšlo a byly z toho góly. Naopak brankář nás v mnoha případech ještě podržel. My jsme nevyužili mnoho příležitostí, a to je další věc, kterou je třeba rozebrat a řešit, aby se to příště neopakovalo.
Branky za domácí stříleli: Máčl Josef, Doubek Radek a Ludačka Václav.